TransferJet

توشیبا اولین آداپتور TransferJet را برای آیفون، آیپد و آیپاد تولید کرد

توشیبا اولین آداپتور ™TransferJet را برای آیفون، آیپد و آیپاد تولید کرد

شرکت توشیبا-توکیو (توکیو:6502) راه اندازی ساخت “TJM35420LT” را اعلام کرد. اولین آداپتور ™TransferJet برای دستگاه های IOS مانند آیفون ، آیپد و آیپاد می باشد که مطابق با فناوری جابجایی بیسیم ™TransferJet می باشد. فروش این آداپتور از بهار 2015 در ژاپن پس از اروپا ، امریکا و آسیا آغاز شده است.
™TransferJet استاندارد فناوری انتقال بیسیم می باشد که توسط کنسرسیوم TransferJet ارتقا یافته است. این تکنولوژی اتصالات ساده را فراهم می کند و داده را باسرعت بسیار بالا و مصرف توان کم، انتقال میدهد و کارها را به سادگی با نزدیک کردن دو وسیله به هم انجام می دهد. حداکثر توان داده 375Mbps است و 100مگابایت داده میتواند در سه ثانیه جابجا شود.

TransferJet transferjet توشیبا اولین آداپتور TransferJet را برای آیفون، آیپد و آیپاد تولید کرد TransferJet3

TransferJet

کاربران می توانند از ™TransferJet بعد از اتصال آداپتور به یک آیفون، آیپد یا آیپاد با یک Lightning connector استفاده کنند و برنامه های IOS را از App Store دانلود کنند. این آداپتور توان انتقال فایل باسرعت بالا را برای پایگاه داده های بزرگ که شامل فیلم ها و تصاویر می باشند را فراهم می کند. کاربران به سادگی فایل داده را برای انتقال بر روی صفحه یک دستگاه موبایل انتخاب می کند و سپس دستگاه را در مقابل دستگاه گیرنده لمس میکند.
همچنین توشیبا به موازات این تولید نسل دو آداپتور USB، “TJM35420AUX” را برای سیستم عامل ویندوز، و یک ماژول آداپتورMicroUSB بنام “TJM35420AMU” برای سیستم عامل اندروید راه اندازی کرد که منطبق بر ™TransferJet هستند . قرار است فروش این محصولات از سه ماهه اول 2015 آغاز شود.
آداپتورهای جدید برای اندروید و ویندوز با سرعت انتقال 1.7برابر بیشتر ، 30% توان مصرفی کمتر و 30% حجم کمتر نسبت به مدل های قبلی توشیبا ارائه شده اند.
آداپتورهای جدید ™TransferJet در نمایشگاه بین المللی مصرف کننده الکترونیک 6ژانویه سال 2015 به نمایش گذاشته شد.