Hisao Tanaka - هیسائو تاناکا

پیام مدیرعامل شرکت توشیبا در سال 2015

پیام مدیرعامل شرکت توشیبا در سال 2015

جهانی که ما در آن مشغول انجام کسب و کار هستیم به سرعت در حال تغییر است . ما در توشیبا با افزایش سرعت و قدرت مدیریت جوابگوی مشتریان هستیم تا در توسعه محصولات و توانایی تولید ،بهترین ها را از گروه فناوری توشیبا دریافت کنید . هدف ما افزایش سودآوری و نیرومندی مالی از طریق مدیریت فعال و پویا می باشد .
ما با بسیاری از مسائل پیچیده جهانی ازجمله اطمینان یافتن از تامین انرژی پایدار ، حفاظت از منابع ، پیشرفت جامعه اطلاعاتی و جمعیت رو به رشد جهان مواجه میشویم.
چشم انداز توشیبا تحقق جامعه هوشمند انسانی از طریق تاکید بر انرژی ، ذخیره سازی و بهداشت و درمان است . ما در این سه حوزه برای حل کردن مسائل و رسیدن به جامعه ایمن ، مطمئن و راحت که مردم در آن حرف اول را میزنند تلاش خواهیم کرد .
این دیگر به سادگی ارائه محصولات نمیباشد ، ما باید تجربیات کاربران را ارائه دهیم .
ما این کار را از طریق ادغام محصولات و خدمات انجام خواهیم داد . ما با همکاری با مشتریان خود تعداد معینی مشتریان جدید بدست خواهیم آورد .
ما پایه ی رشد خود را بر اساس زمینه های کسب و کار و روش های منحصر به فرد توشیبا و رسیدن به رشد از طریق خلاقیت و نوآوری بدون وابستگی به رشد بازار قرارخواهیم داد .
در عین حال که ما این کار را انجام می دهیم تقویت پایه های مالی کار نیز مهم است . ما مدیریت سرمایه گذاری را که رشد مالی قوی در تعادل با رشد خلاقیت و نوآوری باشد را ترویج خواهیم داد .
رشد ما از طریق خلاقیت و نوآوری به کمک ایجاد تنوع امکانپذیر می باشد . تعهد توشیبا به جریان جهانی شدن در قدرتمند کردن مدیریت با ارائه دیدگاه های مردم منعکس شده است . من میخواهم هرکس در گروه توشیبا کار میکند با هر جنسیت و ملیتی را ببینم ، ایده های آنها را به اشتراک بگذارم و راجع به مسایل بحث کنیم و قاطعانه آنها را انجام دهیم . من به نوبه خود هر کاری انجام میدهم تا این فرهنگ توانمندسازی در همه گروه های توشیبا رشد پیدا کند . کارکنان باید به نوبه خود تواناییهای خود را افزایش دهند و آنها را برای بالا بردن راندمان کاری خود اعمال کنند . این راه مطمئنی است که باعث رشد گرو ه توشیبا بعنوان یک شرکت جهانی میشود .
مسئولیت اجتماعی شرکت ما برای موفقیت کسب و کارها بر اساس بالاترین الویت برای زندگی انسان و امنیت و رعایت پیش نیازهاست . ما حداکثر تلاش خود را بعنوان یک شهروند قابل اعتماد برای افزایش ارزش شرکت از طریق ارتقا مدیریت CSR انجام خواهیم داد .
گروه توشیبا با 200000 کارمند در سراسر جهان پیشرو است . من سعی میکنم توانایی های آنها را برای رشد خلاقیت و نوآوری شرکت به گروه توشیبا که در آن هر فردی توانایی بالقوه خود را به کار میگیرد ، هماهنگ و مدیریت کنم .

هیسائو تاناکا

گرداننده، مدیرعامل و رئیس شرکت توشیبا