درباره توشیبا ایران

با سپاس و قدردانی از شما مشتریان عزیز که وقت خود را صرف بازدید از وب سایت توشیبا ایران نمودید. همانطور که می‌دانید امروزه کامپیوترهای نوت بوک (لپ تاپ) یکی از وسایلی می‌باشد که نداشتن آن می تواند مشکلات زیادی را به همراه آورد.

مجموعه توشیبا ایران مفتخر است با بیش از یک دهه سابقه در زمینه فروش محصولات شرکت توشیبا (نوت بوک، تبلت، هارد و…) قدمی کوچک در جهت شناخت و معرفی هر چه بهتر این محصولات در ایران برداشته و به عنوان مرکز اصلی فروش نوت بوک (لپ تاپ) و خدمات محصولات توشیبا فعالیت خود را در تهران آغاز نموده است.

از همان ابتدای شروع به کار توشیبا ایران، پایبندی به اصول حرفه‌ای و اخلاقی در کسب و احترام به مشتریان از اصول اولیه‌ای بودند که مسلما بدون آن ماندگاری و رشد بیش یک دهه در زمینه فروش نوت بوک های توشیبا (لپ تاپ) غیرممکن بود.

توشیبا ایران در راستای ارتقاء میزان رضایتمندی مشتریان بر آن است با ارائه خدمات پس از فروش برای نوت بوک های توشیبا (لپ تاپ) و دیگر محصولات این شرکت، تاثیر ماندگاری بر ذهن مشتریان خود به جا بگذارد و همچنین امکان پشتیبانی از اکثر محصولات توشیبا اعم از نوت بوک (لپ تاپ)، تبلت، هارد و… را برای مشتریان فراهم کرده است.

طراحی زیبا و منحصر به فرد این محصولات به ویژه نوت بوک های توشیبا (لپ تاپ)، کیفیت بالا، قیمت مناسب، رقابت با سایر برندهای مطرح دنیا و همچنین کسب مقام برترین برند نوت بوک در اروپا، آسیا و خاورمیانه استفاده از دانش و فناوری روز دنیا در ساخت و تجهیز محصولات از مهم ترین عوامل علاقه مندی کاربران به محصولات توشیبا  می‌باشد.

ما با ایجاد امکان خرید محصولات فروشگاه در وب سایت توشیبا ایران و دریافت نوت بوک های توشیبا (لپ تاپ توشیبا)، در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به حضور در محل، انتخابی دقیق تر و مبتنی بر آرامش و ارزیابی دقیق را برای مشتریان گرامی ایجاد نموده ایم.